ЗАМ. ГЛАВЕН СЧЕТОВОДИТЕЛ

Божурище, Индустриална зона, ул. Валери Петров № 12
Постоянна работа
Пълно работно време

Аико Мулти Консепт ООД е водеща фирма, доказала се на българския пазар, като първокласна марка за интериорни и екстериорни решения за дома, офиса и градината. Aiko е лидер в България и е част от втората в света - мебелна, австрийска група XXXLutz.
Вече 30 години, Aiko предлага на своите клиенти - уют, комфорт, лукс, функционалност и сигурност.

За успешното изпълнение на поставените цели, компанията търси да назначи високо мотивирана личност за длъжността - ЗАМ. ГЛАВЕН СЧЕТОВОДИТЕЛ.

Адрес на месторабота:
гр. Божурище /Индустриална зона/, ул. Валери Петров № 12.

ОПИСАНИЕ НА ПОЗИЦИЯТА:
- Изготвя финансови справки и консолидира данните съгласно изискванията на централата в Австрия;
- Осъществява връзка между българският и австрийски финансово-счетоводни отдели;
- Изготвя финансови справки и консолидира данните, съгласно изискванията на централата в Австрия, както и за целите на инвестиционната политика на дружеството;
- Отговаря за сроковете и коректността на данните, които обработва;
- Въвежда счетоводни и финансови данни в специализиран софтуер;
- Анализира резултатите и предлага действия, които да подпомогнат мениджмънта при взимане на правилните решения;
- Участва в изграждането на различни модели за прогнозиране и планиране на финансовите ресурси на фирмата;
- Съдейства при подготовката на счетоводни документи и осигуряване на съответствие със счетоводните стандарти.
- Подпомага дейността на Главен счетоводител за цялостната счетоводна дейност в дружеството;

ОТ КАНДИДАТИТЕ ОЧАКВАМЕ:
- Владеене на НЕМСКИ И/ИЛИ АНГЛИЙСКИ език - ниво С1;
- Опит на длъжност счетоводител - мин. 3 години;
- Висше икономическо образование - предимство "Счетоводство и контрол";
- Отлично познаване на счетоводното и данъчното законодателство;
- Много добра компютърна грамотност MS Office, специализиран софтуер;
- Позитивно отношение към партньори и колеги;
- Комуникативност, адаптивност, аналитично и комбинативно мислене;
- Отговорност, прецизност и умения за работа в екип;
- Лоялност и конфиденциалност към работодателя и поверената информация;
- Готовност за поемане на отговорност, способност за самоорганизация и спазване на крайни срокове;
- Висока степен на лична дисциплина и спазване на установени корпоративни стандарти.

Предложение и Ползи

Предлагаме

  • Допълнително здравно застраховане /осигуряване/;
  • Ваучери за храна - всеки месец в размер на 200 лева;
  • Напълно законни трудови отношения с разпознаваем и отговорен работодател;
  • Планирано и гарантирано ползване на полагащия се 20 дневен платен отпуск в рамките на годината, за която се отнася.
  • Изплащане на месечното възнаграждение по банков път в точния ден и час;
  • Разнообразни и утвърдени методики за бонуси и заработки;
  • Месечни доходи, над средните за длъжността и региона;
  • Разнообразни фирмени обучения;
  • Фирмен мениджмънт с ясна визия и конкретни цели за развитие;
  • Ясни правила и справедливо оценяване;
  • Реални възможности за развитие в международна компания.

Ползи

  • Отстъпки при покупки в магазини на компанията;
  • Отстъпки за храна в ресторанти aiko;
  • Преференциални условия при ползване на банкови услуги;
  • Възможност за карта Pulse Fitness & Spa/CoolFit и MultiSport;
  • Възможност за участие във фирмени състезания, награди, томболи, екскурзии;

На интервю ще бъдат поканени само кандидатите, одобрени по документи.

Конфиденциалността е гарантирана по смисъла на ЗЗЛД.

За AIKO XXXL

Aiko XXXL е част от австрийската XXXLutz Group, която е не само една от най-динамичните организации в Европа, но е и един от най-големите търговци на мебели в света. Групата XXXLutz вече има над 320 магазина в Европа - от Австрия до Германия през Чехия, Словакия, Унгария, Румъния, България, Хърватия, Словения, Швеция, Швейцария до Сърбия и Полша. В групата XXXLutz работят 25 700 души, които дават 110% на ден, за да изведат компанията на върха и въпреки нарастващия си размер, не губят от поглед удовлетвореността на клиентите. Aiko XXXL предлага атрактивни и сигурни работни места с отлични приходи и възможности за кариера повече от 25 години. Над 700 служители намират вълнуващи и интересни задачи в голямо разнообразие от области в петте ни магазина в София, Стара Загора, Бургас и Варна.

Хареса ли ти?